Michał Spólnicki: Mam bardzo ograniczone zaufanie do prezydenta i do tego jak wydaje publiczne pieniądze

Michał Spólnicki: Mam bardzo ograniczone zaufanie do prezydenta i do tego jak wydaje publiczne pieniądze Fot. M. Kołaczkowski

Michał Spólnicki objął mandat radnego i zastąpił w Radzie Miejskiej w Radomsku Łukasza Więcka, który został wybrany na stanowisko starosty radomszczańskiego. Nowy radny został przewodniczącym komisji rewizyjnej.

Czy widmo podniesienia podatków w Radomsku w drugim półroczu jest realne? 

- Nie znam argumentów, które by przemawiały za podniesieniem podatków. Natomiast mam bardzo ograniczone zaufanie do prezydenta Radomska i do tego jak wydanie publiczne pieniądze. Nie chodzi mi tutaj o kwestie związane z poprawnością rachunkową, bardziej o celowość i zasadność - komentuje Michał Spólnicki, radny Koalicji Obywatelskiej.

Przykłady?

- Pierwszy z brzegu. Zakup 5 czy 6 traktorków do koszenia trawników. Rozumiem, że takie urządzenia są potrzebne, ale nie pracują one przez cały rok. Wystarczyłoby jedno i można je przemieszczać. Każda szkoła czy inna placówka nie musi mieć takiego urządzenia - stwierdza gość portalu Radomsko24.pl.

W piątek 5 lipca gościem portalu Radomsko24.pl będzie Michał Spólnicki, radny Rady Miejskiej w Radomsku. Premiera rozmowy o godz. 19.45. A w dowolnym momencie na naszym kanale na YouTube.

Więcej o:
w temacie irek staszczyk michał spółnicki
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE