Michał Koski został dyrektorem biura poseł Anny Milczanowskiej

Michał Koski został dyrektorem biura poseł Anny Milczanowskiej Fot. facebook/Anna Milczanowska

Poseł Anna Milczanowska zamieściła dziś (3 marca) na swoim Facebooku zdjęcie z Michałem Koskim, z podpisem informującym, że radny powiatowy - piąty, nieetatowy Członek Zarządu Powiatu, od początku miesiąca jest pracownikiem jej biura poselskiego.

Od razu napisaliśmy do radnego maila z zapytaniem o jego nową posadę. Na odpowiedź wciąż czekamy...

Tymczasem Gazeta Radomszczańska opublikowała artykuł, w którym wypowiada się poseł Anna Milczanowska. I mówi, że Michał Koski został dyrektorem jej biura poselskiego.

- Pan Michał zatrudniony jest na pół etatu, bo przez cały wykonuje swoje obowiązki jako piąty członek zarządu powiatu. Jest bardzo dobrym członkiem Prawa i Sprawiedliwości, bardzo oddanym ojczyźnie i formacji – powiedziała Gazecie Radomszczańskiej poseł Anna Milczanowska. 

Wcześniej dyrektorką biura poselskiego była Joanna Olczyk, ale wróciła do pracy jako nauczycielka w Zespole Szkół Ekonomicznych w Radomsku.

Z BIP Sejmu RP można się dowiedzieć, że oprócz Michała Koskiego w biurach poseł Anny Milczanowskiej (Radomsko, Warszawa, Piotrków Tryb. – to współdzieli z Antonim Macierewiczem), zatrudnione są dwie osoby. Do 24 lutego były trzy. Na wynagrodzenia na podstawie umowy o pracę w 2021 roku (sprawozdania za 2022 rok jeszcze w BIP nie ma) wydane było 107 498,16. Z kolei na wynagrodzenia na umowy zlecenia i dzieło wypłacono 15 800 zł. Na prowadzenie swojego biura w 2021 poseł Milczanowska otrzymała z kancelarii Sejmu 194 400 zł. Wydała wszystko.

Przypomnijmy. Do końca 2022 roku Michał Koski był zatrudniony w miejskiej spółce TBS. Nie zdecydował się jednak na przedłużenie umowy o pracę.

Więcej o:
radomsko michał koski anna milczanowska dyrektor biura poselskiego
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE