Miasto szuka kierownika Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego

Miasto szuka kierownika Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego

Niebawem swoje podwoje otworzy Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne przy ul. Zachodniej w Radomsku. Miasto ogłosiło konkurs na stanowisko kierownika Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego.

13 maja Urząd Miasta w Radomsku ogłosił konkurs na stanowisko kierownika centrum. Wśród niezbędnych wymagań zaznaczono: wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: praca socjalna, pedagogika o specjalności praca socjalna, polityka społeczna, psychologia, profilaktyka społeczna i resocjalizacja, posiadanie co najmniej 5-letniego stażu pracy w pomocy społecznej, w tym co najmniej 3-letni staż na stanowisku kierowniczym w jednostkach pomocy społecznej oraz specjalizacji z zakresu organizacji pomocy społecznej. Aplikować można do 24 maja. Szczegóły w załączniku poniżej.

Centrum przeznaczone będzie dla mieszkańców wymagających opieki osób trzecich, w tym również opieki wytchnieniowej. Uczestnicy będą mogli skorzystać z kompleksowej opieki pielęgniarskiej, terapeutycznej i rehabilitacyjnej oraz z zajęć przystosowujących do życia w społeczeństwie, odciążając jednocześnie opiekunów uczestników programu, co zapewni im możliwość kontynuacji lub podjęcia pracy zarobkowej.

W centrum  będzie się znajdowało 15 pokoi jednoosobowych pobytu całodobowego z łazienkami, wyposażonych w łóżka rehabilitacyjne i meble, kuchnia, pokój rehabilitacji i część wspólna. Pokoje na parterze zapewniają bezpośredni dostęp do ogrodu zewnętrznego.

Obiektem będzie zarządzać Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Radomsku.

Więcej o:
centrum opiekuńczo-mieszkalne mops mops radomsko

Załączniki

konkurs.pdf

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE