Malutkie Resort przyłącza się do akcji #otwieraMY. W poniedziałek obiekt zostanie otwarty

Malutkie Resort przyłącza się do akcji #otwieraMY. W poniedziałek obiekt zostanie otwarty Fot. Malutkie Resort

W poniedziałek, 18 stycznia 2021 r. wielu przedsiębiorców w całym kraju przystępuje do akcji #otwieraMY. Mimo obowiązujących w Polsce restrykcji otwiera swoje restauracje, czy hotele. W powiecie radomszczańskim do akcji przyłącza się Malutkie Resort.

Protest zapowiedziany przez niektórych przedsiębiorców ma odbywać się pod hasłem #OtwieraMy. Inicjatorzy akcji tłumaczą, że jest ona oddolną inicjatywą Polaków, będącą odpowiedzią na kryzys wywołany przez polityków - wirusa o wiele bardziej groźnego i zabójczego niż SARS-Cov-2. Na profilach w mediach społecznościowych publikowane są adresy miejsc, które wbrew obostrzeniom postanowiły zacząć działać.

O decyzji otwarcia Malutkie Resort poinformował na swoim Facebooku:

- Sytuacja od kilku miesięcy jest zła. Perspektywy kiepskie a pomoc chociażby ze względu na „dominujący kod PKD” omija nas szerokim łukiem. Chcemy, aby to, co budowaliśmy przez lata przetrwało i dawało radość przyszłym pokoleniom. Dlatego, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa i wymogów sanitarnych otwieramy się w najbliższy poniedziałek (18 stycznia) od 12.00. Dziękujemy za dotychczas i liczymy na Waszą pomoc.

W Malutkie Resort czynne będą: restauracja, fun park, pizzeria, lodziarnia rzemieślnicza oraz teren ośrodka wraz z mini zoo.

Więcej o:
radomsko powiat radomszczański malutkie resort protest akcja koronawirus reżim sanitarny #otwieraMY
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE