Lofra - czarujące kuchnie indukcyjne wolnostojące

Lofra - czarujące kuchnie indukcyjne wolnostojące

Kuchnia indukcyjna wolnostojąca to ostatnimi czasy najpopularniejsze rozwiązanie dla kuchni łączące zalety wystroju wnętrz oraz funkcjonalności tego pomieszczenia. Coraz częściej wybierana kuchenka indukcyjna wolnostojąca to połączenie nowoczesności ze stylem retro, który kojarzy się nam z kuchniami naszych rodziców, czy dziadków. Należy do najbardziej energooszczędnych, bezpiecznych i praktycznych rozwiązań. Jeśli zatem przyszedł czas na wymianę starej kuchenki gazowej na nową, dowiedz się, dlaczego warto wybrać wolnostojącą kuchnię indukcyjną? Przede wszystkim utrzymanie płyty grzewczej w czystości jest o wiele łatwiejsze, niż starej kuchenki z palnikami, ale to nie wszystko...

Kuchnia indukcyjna wolnostojąca - klasyka w nowoczesności

Kuchnie wolnostojące od lat rządzą w polskich domach i są najczęściej wykorzystywanym urządzeniem w kuchni obok lodówki, czy zmywarki. Jeśli chcesz zachować w Twojej kuchni klasyczny wygląd, pozostawiając wiernym kuchence wolnostojącej, wybierz kuchenkę z płytą indukcyjną, która posiada również odpowiednio duży piekarnik. To znakomite rozwiązanie, które pozwoli na unowocześnienie wyglądu w kuchni, pozostawiając zarazem styl jak za dawnych lat. Nowoczesne kuchenki wolnostojące są odpowiedzią na wymagania wszystkich klientów, którzy cenią sobie luksus połączony z retro stylem. Zobacz, jak kuchenka indukcyjna wolnostojąca może prezentować się w Twoim domu, wybierając pośród najlepszych urządzeń na lofra.pl/lofra-dolcevita-indukcja.

Nowoczesna kuchenka indukcyjna - dlaczego warto ją mieć?

Dlaczego nie gazowa, a indukcyjna? Kuchenki indukcyjne są skonstruowane w taki sposób, by móc z nich korzystać jak najbezpieczniej. Płyty indukcyjne nagrzewają się tylko w momencie postawienia garnka lub patelni, dzięki czemu nie poparzysz się podczas jej użytkowania. Kuchenka elektryczna jest również stworzona w taki sposób, by zaoszczędziła jak najwięcej energii - montowane są w niej funkcje inteligentnego oszczędzania prądu przy zdjęciu naczyń z płyty grzewczej, dzięki czemu pobiera energię tylko w momencie przyrządzania. Nowoczesne sprzęty to też najwyższa klasa energetyczna, a to znaczy, że oszczędność prądu jest wpisana w jej użytkowanie. Gotując na płycie grzewczej, o wiele łatwiej będzie również zadbać o czystość, dodatkowo kuchenki indukcyjne zawierają często chowane pokrętła, co również przyczynia się do łatwości mycia urządzenia. Z łatwością pozbędziesz się nadmiaru tłuszczu pozostającego po gotowaniu.

O tym, dlaczego warto zakupić kuchenkę indukcyjną, przeczytasz na stronie miastokobiet.pl/kuchenka-indukcyjna-wolnostojaca-4-powody-by-ja-miec

Kuchenki indukcyjne z piekarnikiem posiadającym funkcję czyszczenia parowego

Jeśli decydujemy się na wolnostojącą kuchnię indukcyjną, ważną kwestią pozostaje wbudowany w nią piekarnik. Pomijając kwestie stylistyczne - czy kolor płyty grzewczej jest taki sam jak kolor drzwi piekarnika - należy zwrócić uwagę na funkcje dodatkowe piekarnika. Wśród nowoczesnych sprzętów najlepiej zapewnić sobie taki, który posiada jak najwięcej funkcji ułatwiających korzystanie. Najważniejsza jest pojemność piekarnika, następnie warto zwrócić uwagę czy piekarnik posiada system pieczenia konwekcyjnego (ciepło wprowadzane jest w ruch przy użyciu specjalnych wentylatorów) oraz czy dostępne jest oświetlenie wnętrza piekarnika. Biorąc pod uwagę rodzaj piekarnika, najlepiej będzie wybrać również ten z funkcją pary. Te wszystkie funkcje znacząco wpłyną na ułatwienie pracy w kuchni i sprawią, że każde danie będzie przygotowywane profesjonalnie.

Na co jeszcze możemy zwrócić uwagę kupując kuchenkę gazową? Sprawdź na mojakosmetyczka.pl/na-co-zwrocic-uwage-kupujac-kuchenke-indukcyjna

Sama płyta indukcyjna, czy kuchenka wolnostojąca?

Sama płyta grzewcza zamontowana do układu mebli jest często praktykowanym rozwiązaniem. Jeśli ktoś woli postawić na oddzielny piekarnik przymocowany do reszty mebli, jest to również zrozumiałe. Jednak biorąc pod uwagę funkcjonalność obu przypadków, należy zwrócić uwagę, że kuchnia indukcyjna z wbudowanym piekarnikiem wymaga jedynie jednego gniazda prądu. To przyczynia się też do bezpieczeństwa. Dzięki temu znacznie rzadziej może dojść do awarii, czy spięć w gniazdach, biorąc pod uwagę napięcie zasilania pobierane z każdego urządzenia. Połączenie kuchni indukcyjnej z piekarnikiem może równie dobrze wpasować się w nowoczesny styl mebli, tworząc idealną przestrzeń do gotowania i przyrządzania dań w piekarniku w jednym czasie i miejscu.

Decydując się na wybór kuchenki wolnostojącej, pozostaje wybrać kolor frontu piekarnika oraz płyty grzewczej tak, by tworzyły z resztą umeblowania spójną, nowoczesną i najbardziej funkcjonalną całość. Więcej o kuchenkach możesz przeczytać pod adresem: bloog.pl/home-design/1751. Kuchnia indukcyjna wolnostojąca to zdecydowanie wybór szyty na miarę oczekiwań najbardziej wymagających klientów, którzy cenią sobie wygląd oraz funkcjonalność w kuchni. Wybierz najlepszy model dopasowany do wnętrza i ciesz się klasyką w nowoczesności.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE