Kuźnia Kowalowiec organizuje zbiórkę dla Kacpra Pluty

Kuźnia Kowalowiec organizuje zbiórkę dla Kacpra Pluty Fot. archiwum

Stowarzyszenie „Kuźnia Kowalowiec” organizuje zbiórkę makulatury, nakrętek i butelek PET, aby wesprzeć zakup protezy dla Kacpra Pluty, strażaka-ochotnika, który doznał poważnego wypadku w sierpniu ubiegłego roku.

- Postanowiliśmy włączyć się jako stowarzyszenie w pomoc dla Kacpra, gdyż on sam jest człowiekiem, który często niesie pomoc. Jest on Strażakiem Ochotnikiem działającym w OSP Bogwidzowy. Nigdy nie przypuszczał, że sam będzie potrzebował pomocy. Niestety wypadek komunikacyjny odebrał mu stopę i nadzieję, na spełnienie jego marzeń – piszą członkowie stowarzyszenia „Kuźnia Kowalowiec”.

Czytaj także: Kacper Pluta - strażak-ochotnik, potrzebuje pomocy w zakupie protezy

Jego jedyną szansą na powrócenie do sprawności sprzed wypadku jest zakup nowoczesnej protezy. Zbiórka na ten cel będzie prowadzona przez trzy tygodnie, co sobotę (26 czerwca, 3 lipca, 10 lipca) od godz. 9 do 11 na placu zabaw na gliniankach.

- Oprócz dołożenia się do naszej zbiórki można wpłacić także dowolną kwotę dla Kacpra na rachunek Fundacja Moc Pomocy, której jest podopiecznym nr 16 1020 5226 0000 6602 0635 0765 z dopiskiem Kacper Pluta – dodają organizatorzy zbiórki.

Więcej o:
kuźnia kowalowiec kowalowiec glinianki zbiórka kacper pluta
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE