Konkurs fotograficzny na 50-lecie Gminy Bełchatów

Konkurs fotograficzny na 50-lecie Gminy Bełchatów Fot. UG Bełchatów

W tym roku w Gminie Bełchatów świętowany będzie jubileusz 50-lecia ustanowienia Gminy, jako odrębnej jednostki terytorialnej. W piątek, 12 maja 2023 roku odbędą się jubileuszowe obchody, a już teraz władze ogłaszają Konkurs Fotograficzny „Gmina Bełchatów w obiektywie”.

Konkurs ma charakter otwarty, tzn. mogą w nim wziąć udział również osoby, które nie są mieszkańcami Gminy Bełchatów. Warunek jest tylko taki, by fotografie nadesłane na konkurs przedstawiały miejsca lub obiekty znajdujące się wyłącznie na terenie Gminy Bełchatów, przedstawiające walory jej dziedzictwa kulturowego, historycznego, przyrodniczo-krajobrazowego i nawiązywać do tematu konkursu. Jedna osoba może nadesłać maksymalnie 3 zdjęcia.

Na wykonanie fotografii czasu jest jeszcze sporo, do 20 kwietnia 2023 roku. Nadsyłać je można na adres email: ewa.drzazga@ugbelchatow.pl.

Oczywiście na najlepsze prace czekają nagrody - za pierwsze miejsce będzie to bon pieniężny o wartości 1.000 zł, za drugie miejsce - bon o wartości 700 zł, a za trzecie miejsce - bon o wartości 500 zł.

Organizator zastrzega sobie również możliwość przyznania wyróżnień i nagród specjalnych.

Więcej o:
Konkurs fotograficzny na 50-lecie Gminy Bełchatów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE