Komunikat szpitala w Radomsku o zakażonych koronawirusem przebywających w placówce

Komunikat szpitala w Radomsku o zakażonych koronawirusem przebywających w placówce Fot. WOT

Szpital Powiatowy w Radomsku, wydał komunikat o osobach zakażonych koronawirusem, które przebywają pod opieką personelu placówki.

Szpital Powiatowy w Radomsku, jest placówką posiadającą w swoich strukturach oddział obserwacyjno-zakaźny, a co za tym idzie jest wyznaczony do przyjmowania pacjentów z podejrzeniem koronawirusa w celu dalszej diagnostyki i ewentualnego leczenia w izolacji.

- Obecnie na oddziale obserwacyjno-zakaźnym przebywa nadal 20 pacjentów ewakuowanych z DPS z Drzewicy z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Są to kobiety oraz mężczyźni w sile wieku, wymagający obserwacji, diagnostyki i pielęgnacji – czytamy w komunikacie.

Czytaj: Aż 23 pensjonariuszy DPS w Kleszczowie trafiło do szpitala w Radomsku! oraz Zarażeni koronawirusem podopieczni DPS w Kleszczowie trafią do szpitala w Radomsku

- Dziś (22 kwietnia – red. ) na Oddział Gruźlicy i Chorób Płuc przekształcony na oddział zakaźny przetransportowano pacjentów ewakuowanych z DPS w Kleszczowie z potwierdzonym zakażeniem koronawirusem. Są to kobiety oraz mężczyźni w sile wieku, wymagający obserwacji, diagnostyki i pielęgnacji. Pozostali podopieczni placówki zostali przewiezieni do wskazanych przez Wojewodę Łódzkiego szpitali zakaźnych: w Zgierzu, w Bełchatowie oraz Łodzi – napisano.

Więcej o:
koronawirus koronowirus radomsko szpital radomsko szpital zakaz wychodzenia
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE