Kierowca przekroczył prędkość. I nie było to jego jedyne przewinienie

Kierowca przekroczył prędkość. I nie było to jego jedyne przewinienie Fot. KPP Radomsko

W czwartek, 9 listopada 2023 r. ok. godz. 19.00 w miejscowości Blok Dobryszyce policjanci zatrzymali do kontroli samochód marki fiat, którego kierowca przekroczył prędkość w terenie zabudowanym. Okazało się, że nie było to jego jedyne przewinienie.

- Policjanci radomszczańskiej drogówki na co dzień walczą z drogowymi piratami oraz nietrzeźwymi kierującymi. Ich celem jest dbanie o bezpieczeństwo wszystkich użytkowników drogi. W czwartek zatrzymali do kontroli samochód marki fiat, którego kierowca przekroczył dozwoloną prędkość. Nie byłoby w tej interwencji nic szczególnego, gdyby nie fakt, że kierujący tym pojazdem 39-letni mieszkaniec województwa podkarpackiego był poszukiwany przez sąd do odbycia kary pozbawienia wolności – relacjonuje Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Mężczyzna został zatrzymany.

- To kolejny przykład na profesjonalizm i dociekliwość radomszczańskich policjantów, którzy nie tracą czujności podczas z pozoru niewinnych interwencji. Kierujący za zbyt ciężką nogę, za popełnione wykroczenie otrzymał mandat karny – mówi Dariusz Kaczmarek.

Więcej o:
policja radomsko przekroczenie prędkości blok dobryszyce zatrzymanie poszukiwany mężczyzna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE