Kierowca bmw pojechał pod prąd i spowodował wypadek na A1

Kierowca bmw pojechał pod prąd i spowodował wypadek na A1 Fot. KPP Radomsko

W piątek 17 września, po godzinie 22 doszło do wypadku drogowego na budowanym odcinku autostrady A1 w okolicy Kamieńska. Kierowca bmw zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z mercedesem.

Trzy osoby jadące osobowym mercedesem trafiły do szpitali, po tym jak kierujący bmw doprowadził do czołowego zderzenia na remontowanym odcinku autostrady A1. Z ustaleń policjantów będących na miejscu wynika, że 31-letni kierowca bmw jadąc w kierunku Łodzi, na prawidłowo oznakowanym zwężeniu drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i doprowadził do zderzenia z jadącym w kierunku Katowic mercedesem.

Służby na miejsce wezwali inni kierowcy, którzy pospieszyli poszkodowanym z pomocą.

Zarówno 63-leni kierujący mercedesem jak i dwie pasażerki tego auta wymagali hospitalizacji. Natomiast mieszkańcy województwa śląskiego jadące bmw nie potrzebowały pomocy medycznej. Uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

O podwójnym pechu może jednak mówić 63-letni mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego kierujący mercedesem. Mundurowi w czasie sprawdzania danych w systemach policyjnych ustalili, że mężczyzna ten ma zatrzymane prawo jazdy ze względu na przekroczony limit 24 punktów karnych. Droga była zablokowana na czas prowadzenia działań ratowniczych

Więcej o:
KPP Radomsko wypadek A1 bwm wypadek A1 Radomsko mercedes wypadek A1 Radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE