Kiermasz Cudnowności w MDKU - zapraszamy na zakupy!

Biżuteria, książki, kalendarze, drobiazgi do domu... to tylko część z cudowności, które w okazyjnych cenach będzie można kupić w Miejskim Domu Kultury w niedzielę w godzinach 12.00-16.00 na Kiermaszu Cudowności.

Biżuteria, książki, kalendarze, drobiazgi do domu... to tylko część z cudowności, które w okazyjnych cenach będzie można kupić w Miejskim Domu Kultury w niedzielę 17 lutego w godzinach 12.00-16.00 na Kiermaszu Cudowności.

 

Kiermasz organizowany jest w ramach Światowego Dnia Kota przez Radomszczańskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Przedmioty, które będzie można kupić na kiermaszu, przekazali sympatycy RTOZ z Radomska i całej Polski.

- Otrzymaliśmy naprawdę wiele fantów od ludzi z calej Polski. Jest mnóstwo pięknej biżuterii, książki - zarówno przygodowe, jak i specjalistyczne - opowiadające o życiu i wychowaniu kotów, są figurki, magnesy na lodówkę, podkładki pod szklanki, kalendarze ze zdjęciami radomszczańskich kotów, filiżanki, koszyczki, wiklinowe ozdoby, wełniane kotki, puzzle, breloczki czy kubki... Na pewno każdy znajdzie coś dla siebie! - mówi Iza, jedna z organizatorek kiermaszu.

 

Fanty na kiermasz przekazała również Prezydent Anna Milczanowska - jest to m.in. długopis Parkera oraz obrazek. Zdjęcia większości fantów sprzedawanych na kiermaszu można zobaczyć w galerii na portalu Facebook.

 

Wszystkie fanty będzie można kupić w okazyjnej cenie - po 5, 10 lub 15 zł. Pieniądze zebrane podczas kiermaszu zostaną przeznaczone na leki oraz opiekę weterynaryjną dla podopiecznych Towarzystwa.

 

Kiermasz Cudowności będzie jedną z atrakcji Dnia Kota odbywającego się w Miejskim Domu Kultury w Radomsku. Więcej informacji

Więcej o:
kiermasz rtoz dzień kota
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE