Kadeci UMLKS Radomsko startowali w Moszczenicy

Kadeci UMLKS Radomsko startowali w Moszczenicy

W sobotę (1 lutego) w Moszczenicy rozgrywano III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetów w tenisie stołowym. W zawodach startowała czwórka zawodników UMLKS Radomsko.

W kategorii kadetek, Katarzyna Gołdon zajęła miejsca 13-16. W kategorii kadetów najlepiej wypadł najmłodszy Sebastian Musiał, który zajął miejsca 9-12, Mateusz Musiał 17-20, a Jakub Szwedzik 25-32. Dzień później, w niedzielę 2 lutego w Łodzi w III WTK juniorek Kinga Siemińska ukończyła zawody miejscach 9-12.

- Cieszy kolejny bardzo dobry występ Sebastiana Musiała, który rywalizował o dwie kategorie wyżej i walczył bardzo dzielnie – podkreśla trener Jacek Kawka.

W niedzielę (2 lutego) w pierwszym meczu rundy rewanżowej, zawodniczki UMLKS przegrały wysoko, bo 10:0 z Jedynką Łódź.

- W meczu ligowym musieliśmy grać bez czołowej zawodniczki Partycji Mazurek. Za tydzień w piątek (7 lutego) nasi zawodnicy grają w Dobryszycach w memoriale im. Grzegorza Pokory. W  sobotę, w Gorzkowicach zawodnicy starują w III WTK młodzików, a w niedzielę rewanże rozpoczynają nasi trzecioligowcy. W Radomsku gramy z ULKS Moszczenica – mówi o najbliższych planach trener Kawka.

Więcej o:
umlks radomsko tenis radomsko umlks
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE