Jakub Jędrzejczak rezygnuje z członkostwa w PO

Jakub Jędrzejczak rezygnuje z członkostwa w PO Fot. arch. prywatne

Po zawiązaniu nowej miejsko-powiatowej koalicji Prawa i Sprawiedliwości oraz stowarzyszeń Razem dla Radomska i Wspólnego Samorządu, Jakub Jędrzejczak złożył rezygnację z funkcji wicestarosty powiatu radomszczańskiego. Uchwałę w tej sprawie radni podejmą podczas środowej (19 maja) sesji. W poniedziałek, 17 maja Jakub Jędrzejczak poinformował również o rezygnacji z członkostwa w Platformie Obywatelskiej.

Publikujemy treść oświadczenia Jakuba Jędrzejczaka

Ubiegły tydzień był pełen bardzo istotnych dla mojego życia wydarzeń i decyzji.

W mieście i w powiecie przestała istnieć dotychczasową koalicja, skutkiem czego zakończyła się dla mnie możliwość dalszego pełnienia funkcji Wicestarosty Powiatu Radomszczańskiego. Złożyłem rezygnację z dalszego pełnienia tej funkcji, a na najbliższej sesji Rady, w środę, zapadnie decyzja o tym kto ją obejmie.

To nie koniec zmian w moim życiu. Po 15 latach wypełniania mandatu uzyskanego w wyborach i dwudziestu latach pracy na rzecz Platformy Obywatelskiej nastał odpowiedni czas na ustąpienia miejsca młodszym koleżankom/kolegom, którzy na pewno wniosą w działania PO wiele nowych wartości i pomysłów. Zgodnie z wymaganiami rezygnację złożyłem do Przewodniczącego Zarządu Regionu Platformy Obywatelskiej Województwa Łódzkiego.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim wspaniałym osobom, z którymi do tej pory mogłem współpracować i życzę powodzenia.

Więcej o:
radomsko jakub jędrzejczak rezygnacja po
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE