Jak najwięcej niespodzianek, jak najwięcej radości

Jak najwięcej niespodzianek, jak najwięcej radości Fot. Volley Radomsko

- Chcielibyśmy sprawić kibicom jak najwięcej niespodzianek i przysporzyć jak najwięcej radości – mówi środkowy METPRIM Volley Radomsko, Rafał Wróblewski. - Tanio skóry nie sprzedamy, będziemy walczyć o jak najlepsze wyniki. Nastroje są bojowe - dodaje trener zespołu Paweł Kowalczyk.

Przed siatkarzami METPRIM Volley Radomsko wyjątkowy sezon. Wyjątkowy, bo pierwszy w historii Radomska w II lidze siatkówki. Zawodnicy Volleya rozpoczęli właśnie przygotowania do rozgrywek. Treningi prowadzone są w hali przy PSP nr 6 w Radomsku. Drużyna składa się głównie z zawodników, którzy grali w zeszłym sezonie w III lidze. Pojawiło się także dwóch nowych graczy z zespołu juniorskiego.

Zajęcia prowadzi Paweł Kowalczyk, a jego asystentem jest grający zawodnik Wojciech Jagielski. Do sztabu dołączył także statystyk. Jak już wcześniej informowaliśmy klub będzie miał własną maskotkę Geparda Quickera.

Siatkarze METPRIM Volley Radomsko pierwszy mecz zagrają 30 września na wyjeździe z WKS Wieluń, który jeszcze w zeszłym sezonie bił się o awans do I ligi. Tydzień później (niedziela, 8 października) radomszczanie zmierzą się we własnej hali z IM Rekord Volley Jelcz-Laskowice.

Więcej o:
volley radomsko metrprim volley radomsko siatkówka siatkówka radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE