Jak film obejrzymy w kinie samochodowym w Radomsku?

Jak film obejrzymy w kinie samochodowym w Radomsku?

Wiadomo już, jaki film zostanie wyświetlony w kinie samochodowym w Radomsku. To „Nieznajomi” w reżyserii Tadeusza Śliwy. Film ten został wybrany przez radomszczan, którzy wzięli udział w ankiecie, zorganizowanej przez Miejski Dom Kultury.

Kino samochodowe w Radomsku zostanie zorganizowane 21 czerwca 2020 r. o godz. 21.00 na terenie placu targowego przy ul. Targowej.

Wstęp jest bezpłatny a wjazdówki dostępne będą on-lina od 8 czerwca. Aby je otrzymać, należy wysłać mail na adres kino@mdkradomsko.pl (liczba miejsc jest ograniczona). Wraz z biletem radomszczanie otrzymają częstotliwość, którą będzie trzeba ustawić w samochodowym radioodbiorniku. Dzięki temu będzie możliwe słuchanie w samochodzie ścieżki dźwiękowej filmu. Obraz wyświetlany na dużym ekranie, zainstalowanym na placu targowym.

Opis filmu:

Nieznajomi - to wzruszający i zabawny film o miłościach, inspirowany hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie. Grupa przyjaciół decyduje się zagrać w trakcie kolacji w niewinną grę. Do zakończenia spotkania wszyscy muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy mają odbywać się w trybie głośnomówiącym. Jak możemy się spodziewać, ten przyjemny wieczór wywróci ich świat do góry nogami.

W filmie występują: Tomasz Kot, Maja Ostaszewska, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat oraz Wojtek Żołądkowicz. Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa.

Więcej o:
radomsko mdk radomsko kino samochodowe radomsko film
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE