Integracyjna dyskoteka w ŚDS w Radomsku

Integracyjna dyskoteka w ŚDS w Radomsku Fot. ŚDS Radomsko

Izolacja spowodowana pandemią koronawirusa dotknęła wiele środowisk, jednak dla osób z niepełnosprawnościami brak kontaktu i integracji był szczególnie uciążliwy. 2 czerwca 2022 r. Środowiskowy Dom Samopomocy w Radomsku zorganizował Dyskotekę Integracyjną w plenerze, na której bawili się uczestnicy ŚDS w Krępie, ŚDS w Bełchatowie, ŚDS w Dąbrówce, mieszkańcy DPS w Radziechowicach, seniorzy z DDPS oraz z Klubu Seniora, uczestnicy WTZ w Radomsku a także uczniowie z PSP nr 3, PSP nr 7 oraz uczniowie SOSW w Radomsku.

Dyskoteka była świetną okazją do zabawy i tańca ale również do zawarcia nowych znajomości i przyjaźni. Wszyscy świetnie się bawili w rytmie znanych przebojów, o które zadbał DJ „Lewy”. W międzyczasie uczestnicy dyskoteki mogli delektować się pyszną zalewajką serwowaną przez Fundację Pro Panaceum.

- Radość, zadowolenie i uśmiechy na twarzach wszystkich obecnych na dyskotece mówiły same za siebie, że warto być razem by przeżywać pozytywne emocje, które na pewno na długo zostaną w pamięci wszystkich – podkreślają organizatorzy dyskoteki.

Więcej o:
radomsko śds radomsko środowiskowy dom samopomocy radomsko dyskoteka integracyjna
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE