Inspekcja, pomiary i podłączenie zasilania na A1. Zwężenie jezdni i utrudnienia

Inspekcja, pomiary i podłączenie zasilania na A1. Zwężenie jezdni i utrudnienia

Maciej Zalewski z GDDKiA poinformował o konieczności przeprowadzenia szeregu prac na autostradzie A1 między węzłami Piotrków Trybunalski i Tuszyn, w ciągu dwóch najbliższych dni (31 sierpnia i 1 września). Kierowcy napotkają utrudnienia.

W środę 31 sierpnia, prace nawierzchniowe i inspekcyjno – pomiarowe będą prowadzone na jezdni w kierunku Łodzi na 337 kilometrze trasy. W miejscu prowadzonych prac ruch na odc. ok. 300 metrów będzie się odbywał tylko lewym pasem, przy ograniczeniu do 80 km/h.  Rozpoczęcie prac zaplanowano na godzinę 8.00, zaś zakończenie do godz. 18.00.

W czwartek 1 września, na wysokości węzła Piotrków Trybunalski Południe (350 km trasy) na jezdni w kierunku Katowic, będzie podłączane zasilanie do elementów oświetlenia węzła. Na pasie awaryjnym pojawią się znaki informujące o pracach. Kierowcy będą mieli do dyspozycji całą szerokość jezdni, ale będzie tam obowiązywało ograniczenie do 80 km/h.  Ruch w kierunku centrum Piotrkowa i na Bełchatów po jezdni zbiorczo – rozprowadzającej będzie odbywał się normalnie. Również i w tym przypadku początek prac zaplanowano na godz. 8.00, zaś zakończenie na 18.00.

Więcej o:
a1 budowa a1 odcinek piotrków kamieńsk autostrada autostrada a1
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE