Idealny urlop w domu na jeziorze

Idealny urlop w domu na jeziorze

Szukasz miejsca, w którym spędzisz swój upragniony urlop? Jeśli marzysz o wyjątkowym miejscu to pływające domy to coś dla ciebie. Tę przyjemność możesz zaznać wynajmując całoroczny pływający dom na wodzie w centrum Polski.

Doskonały urlop w pływającym domu na jeziorze

W zgiełku dnia codziennego ważne, by znaleźć chwilę spokoju i wytchnienia. Warto pomyśleć o zrobieniu czegoś dla siebie i wyjechaniu na urlop. Jeżeli nie możesz pozwolić sobie na dłuższy wyjazd, warto pomyśleć o wyjątkowym wypoczynku choćby podczas weekendu. Bliskość natury sprawi, że nie tylko wypoczniesz, ale także nabierzesz dystansu do otaczającego cię świata. 

Jeżeli jesteś osobą,  która woli podziwiać panoramę jeziora, niż centrum miasta pełnego zgiełku - pływający dom to idealne rozwiązanie dla ciebie. Wyobraź sobie, że budzisz się w pięknej okolicy, możesz spędzać czas z przyjaciółmi, rodziną i wspólnie cieszyć się wypoczynkiem. 

Jeżeli szukasz kompromisu pomiędzy pobytem w luksusowym, designerskim hotelu, a miejscem, w którym zaznasz spokój, będziesz mieć okazję obcować z naturą. Pływający domek w akwenie wodnym nad jeziorem Jamno daje ci możliwość być bliżej natury, niż jesteś w stanie to sobie wyobrazić. Dodatkowo możesz pożyczyć skuter wodny. 

House Boat Jeziorsko, czyli domy na wodzie w centrum Polski to coś jak Mazury w centrum Polski. To doskonały pomysł na urlop, dla osób spragnionych bliskości z naturą. Pływające domki posiadają wysoki standard, w ofercie są dla czterech oraz sześciu osób. To stwarza okazję, aby udać się na wypoczynek z rodziną, bądź paczką przyjaciół. 

Z dala od miejskiego zgiełku 

Apartamenty posiadają duże okna, przez co już o poranku budzi nas niesamowity widok. Te wyjątkowe domy na wodzie posiadają kuchnię, łazienkę, salon, sypialnię oraz taras dachowy z zapierającym dech w piersiach krajobrazem. To idealne miejsce do wypoczynku. Na dachu możesz podziwiać piękne położenie. 

Pływający dom znajduje się na łonie natury, możesz pływać po całym akwenie Jeziorska i w pełni się relaksować. 

Możesz czuć się w jak ekskluzywnym hotelu, a tym samym ominąć miejski zgiełk, poczuć delikatny szum fal, gdy o poranku obudzą cię pierwsze promienie słońca. 

 

Wyjątkowe miejsce

Niesamowite pływające domy dają Ci okazję, by przez przez przeszklone ściany bądź na górnym pokładzie podziwiać jezioro. Przestronny salon i taras sprawią, że będziesz mógl się cieszyć chwilami błogiego relaksu dzieląc ten czas z najbliższymi. 

Warto wziąć pod uwagę ten pomysł na urlop.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE