Gmina Ładzice. Pobito kobietę

Policjanci z posterunku w Lgocie Wielkiej wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło 5 grudnia na terenie jednej z posesji w Stobiecku Szlacheckim, gmina Ładzice. Zawiadomienie w tej sprawie ...

Policjanci z posterunku w Lgocie Wielkiej wyjaśniają okoliczności zdarzenia do jakiego doszło 5 grudnia na terenie jednej z posesji w Stobiecku Szlacheckim, gmina Ładzice.

Zawiadomienie w tej sprawie funkcjonariusze przyjęli 10 grudnia. Z przekazanych informacji wynikało, że 44-letnia pokrzywdzona podczas wizyty w domu swojej matki została pobita przez inne osoby tam przebywające.

Jak się okazało, kobieta zwróciła uwagę niewłaściwie zachowującym się mężczyznom. Ci zareagowali agresją, pobili ją, przewrócili i uderzali pięściami po całym ciele. Kobieta trafiła do szpitala, po udzieleniu pomocy medycznej wróciła do domu.

W czwartek 10 grudnia, policjanci zatrzymali dwóch agresorów w wieku 23 i 55 lat, obaj są mieszkańcami gminy Kamieńsk. Wszystko wskazuje na to, że obaj panowie odpowiedzą za pobicie.

Za takie zachowanie grozi kara nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

na podstawie KWP Łódź

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE