Gm. Żytno: 6-letni chłopiec zawisł na ogrodzeniu. W ciężkim stanie został zabrany śmigłowcem LPR

Gm. Żytno: 6-letni chłopiec zawisł na ogrodzeniu. W ciężkim stanie został zabrany śmigłowcem LPR Fot. www.lpr.com.pl

Do poważnego wypadku doszło w środę, 29 marca 2023 r. na terenie gminy Żytno. 6-letni chłopiec w ciężkim stanie został przetransportowany do szpitala śmigłowcem LPR.

- Około godziny 13.00 otrzymaliśmy informację o zdarzeniu, do którego miało dojść na terenie jednej z posesji w gminie Żytno. Na tę chwilę wszystko wskazuje na to, że doszło do nieszczęśliwego wypadku podczas którego ucierpiał 6-letni chłopiec, mieszkaniec tej posesji. Dziecko w ciężkim stanie zostało przetransportowane Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala. W tej chwili na miejscu cały czas trwają czynności pod nadzorem prokuratury. Robimy wszystko, by wyjaśnić dokładny przebieg tego zdarzenia – mówi Aneta Sobieraj, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi.

Policja nie udziela informacji dotyczących szczegółów zdarzenia.

Radio RMF FM poinformowało, że dziecko bawiło się na podwórku wokół domu. Chłopczyk prawdopodobnie chciał przejść przez barierę i kurtką zaczepił o wystające elementy płotu. 6-latek zawisł na przeszkodzie tak nieszczęśliwie, że nie mógł się ani uwolnić, ani wezwać pomocy. Poddusił się. 

Więcej o:
policja gmina żytno wypadek chłopiec lpr

Załączniki

Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE