Fryszerka została sprzedana?

Fryszerka została sprzedana?

Wiele wskazuje na to, że teren na którym funkcjonował ośrodek wypoczynkowy „Fryszerka” znalazł nowego właściciela. Na razie jest to jednak informacja nieoficjalna.

Z informacji, która dotarła do naszej redakcji wynika, że teren dawnego ośrodka wypoczynkowego „Fryszerka” został sprzedany za niespełna 1 mln złotych. Informację o rzekomej transakcji posiadają również m.in. pracownicy Urzędu Gminy w Gomunicach (Fryszerka znajduje się na terenie gminy Gomunice). Jak jednak podkreślają, póki co są to informacje nieoficjalne. Oferta sprzedaży obiektu wciąż widnieje na stronie internetowej jednej z agencji nieruchomości.

Przypomnijmy. Kilka lat temu, zarządzany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku ośrodek „Fryszerka” został przejęty przez spadkobierców byłych właścicieli obiektu. Od tego czasu teren popada w ruinę. Jego właściciele wielokrotnie próbowali sprzedać obiekt. Z taką propozycją zgłaszali się m.in. do Urzędu Miasta w Radomsku. Były również pomysły odkupienia „Fryszerki” przez okoliczne samorządy. Ostatecznie do transakcji nie doszło.

Więcej o:
fryszerka sprzedana fryszerka sprzedaż
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE