Finał „Letniego Grania” - Roksana Węgiel i Kwiat Jabłoni

W sobotę (31 sierpnia) w parku Solidarności w Radomsku odbyła się impreza plenerowa „Letnie Granie”. Na finał na scenie wystąpił zespół Kwiat Jabłoni oraz Roksana Węgiel. Na oba wydarzenia muzyczne przybyła rzesza mieszkańców.

W parku Solidarności z okazji zakończenia lata zorganizowano imprezę plenerową „Letnie Granie”. Dla najmłodszych mieszkańców przygotowano szereg gier i zabaw. Potem wraz z prezydentem Jarosławem Ferencem odtańczono belgijkę.

Więcej przeczytasz: „Letnie Granie”: belgijka, gry i zabawy na zakończenie wakacji w Radomsku

Pierwszy na scenie wystąpił zespół Kwiat Jabłoni, istniejący w branży muzycznej od 2018 roku. Skład folkowo-popowego zespołu tworzy rodzeństwo Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz. W Radomsku zaprezentowali m.in. utwory: „Dzień dobry”, „Za siódmą chmurą”, „Nic więcej”, „Nie ma czasu”, „Wzięli zamknęli mi klub”, czy też „Wodymidaj”.

Ostatnim punktem imprezy był koncert Roksany Węgiel, zwyciężczyni I edycji „The Voice Kids” oraz 16. Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. W Radomsku mieszkańcy mogli usłyszeć m.in. takie utwory jak „Lay low”, „Gra”, czy też „Potrafisz”.

Więcej o:
roksana węgiel w radomsku kwiat jabłoni w radomsku letnie granie radomsko impreza na zakończenie wakacji radomsko 2019
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE