Dzisiaj trzeba naprawdę biegać z głową

Dzisiaj trzeba naprawdę biegać z głową Fot. pixabay.com

Koronawirus postawił wiele naszych zajęć na głowie. Miłośnicy biegania też stoją dzisiaj przed poważnym dylematem: biegać? Czy nie? W grupie, czy osobo?

- Mimo, że  do obostrzeń podchodzimy bardzo poważnie, to niektóre  z nich budzą zdziwienie - dzieli się swoją refleksją z portalem Radomsko24.pl, Jarosław Brzozowski, utramaratończyk, trener personalny z Kamieńska.

- Dziwi mnie fakt ,że na boisku Orlika może przebywać tylko 6 osób, a w galeriach handlowych 500 osób. Czym to jest Podyktowane? Nie wiem. Nie mnie oczywiście to oceniać - mówi Jarosław Brzozowski.

Zdaniem gościa programu „Staszczyk Niezleżnie”, nawet w dobie pandemii można zdobyć naturalną odporność i dobra kondycję. Wszystko jednak z głową.

- Gdy nigdy nie biegałeś, a chcesz zacząć przygodę z bieganiem - zacznij od spacerów 30, 40 minut co drugi dzień – podkreśla

Chcesz posłuchać cennych rad ultramaratończyka? Oglądaj w poniedziałek 11 maja o godz. 19.45, program „Staszczyk Niezależnie”. Gościem programu będzie Jarosław Brzozowski, trener personalny.

Tylko na portalu Radomsko24.pl i na naszym kanale na YT.  

Więcej o:
koronawirus koronawirus radomsko bieganie radomsko bieganie
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE