Domofony i spółka, czyli jak skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo w Twoim domu?

Domofony i spółka, czyli jak skutecznie zwiększyć bezpieczeństwo w Twoim domu? Fot. Źródło: pixabay.com Licencja: https://pixabay.com/pl/service/license

Chcąc zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców domu, coraz więcej osób decyduje się na montaż domofonu. To rozwiązanie coraz częściej wspierane jest także o różnego rodzaju gadżety dla domowników, pomagające ich zidentyfikować bez konieczności wpisywania kodu.

Częstym rozwiązaniem są także wideodomofony, rozpoznające użytkowników oraz pomagające zidentyfikować gościa. Oba wspomniane rozwiązania znajdziesz pod tym linkiem: https://elektromaniacy.pl/pl/menu/wideodomofony-206.html.

Jeśli jesteś miłośnikiem klasycznych rozwiązań, być może zainteresują Cię propozycje zwykłych domofonów, których Elektromaniacy mają w swoim asortymencie całkiem pokaźną ilość: https://elektromaniacy.pl/pl/menu/domofony-205.html. Jak jeszcze możesz zadbać o bezpieczeństwo w swoim domu?

Niezawodny domofon

Domofony są niemal od zawsze kojarzone z wejściami na duże osiedla mieszkaniowe. Dopiero później stały się one elementem bram wjazdowych do jednorodzinnych posiadłości, których mieszkańcy chcą czuć się bezpiecznie. Wideodomofony, domofony i różnego rodzaju karty do ich odblokowywania, znajdziesz w sklepie Elektromaniacy.

Coraz więcej użytkowników decyduje się na domofon bezprzewodowy. Tego typu modele są równie bezpieczne co domofony przewodowe, jednak nie wymagają one wiercenia otworów i tworzenia ścieżek na okablowanie. Domofon jednorodzinny z klawiaturą numeryczną to bezpieczne rozwiązanie, jednak dziś preferuje się rozwiązanie, w którym domowników zaopatrza się w karty lub innego rodzaju wspomniane wcześniej gadżety, pozwalające odblokować wejście jednym dotknięciem.

Zestawy domofonowe odporne na zmienne warunki atmosferyczne

W budynkach wielorodzinnych ważne jest zamontowanie takiego domofonu, który jest nie tylko wandaloodporny, ale także niestraszne mu mróz i duża wilgotność. Dlatego też wśród produktów dostępnych na stronie Elektromaniacy znajdują się takie modele, które działają niezależnie od panującej aury.

Typ unifonu wybrany przez właściciela zapobiega przedostaniu się niepożądanych osób na teren posesji bramą wjazdową. W domach jednorodzinnych często stosowane są rozwiązania, które nie wymagają używania klawiatury numerycznej — bywa, że zawodzi ona przy bardzo niskich temperaturach.

Odwiedź naszą stronę w celu porównania interesujących Cię produktów zwiększających bezpieczeństwo Twojego domu, a także zapoznaj się z pozostałą ofertą dostępną w sklepie: https://epasjonaci.pl/pl/menu/mikroskopy-420.html - pod tym linkiem znajdziesz coś dla poszukiwaczy niezwykłości w otaczających nas przedmiotach i roślinach, a jeśli wolisz nieco inne gadżety, zapraszamy również do naszych pozostałych działów: https://epasjonaci.pl/pl/menu/elektronika-423.html, gdzie znajdziesz wszystko to, co najbardziej lubi każdy elektromaniak.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE