Częstował kolegów marihuaną, teraz stanie przed sądem

Częstował kolegów marihuaną, teraz stanie przed sądem Fot. KPP Radomsko

Skoordynowane działania policjantów z Kamieńska doprowadziły do zatrzymania mężczyzny, który posiadał narkotyki. 24-letni mieszkaniec powiatu radomszczańskiego w miniony weekend usłyszał zarzuty. Za takie zachowanie grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej podczas przeszukania miejsca zamieszkania 24-latka znaleźli blisko 30 gramów suszu roślinnego.

- Wstępne badanie wykazało, że jest to marihuana. Ponadto, mundurowi zabezpieczyli przyrządy do porcjowania narkotyków. W związku z powyższym młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. 29 stycznia 2022 roku usłyszał zarzuty posiadania oraz udzielania substancji odurzających. Podczas rozmowy z funkcjonariuszami przyznał, że częstował kolegów narkotykiem kiedy razem spędzali czas wolny od pracy – mówi Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Za takie przestępstwa, grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w tej sprawie.

Więcej o:
radomsko policja radomsko marihuana zatrzymanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE