Blok przy ul. Sadowej 7e oczekuje na lokatorów

Blok przy ul. Sadowej 7e oczekuje na lokatorów

W środę 6 lipca w samo południe, uroczyście zostaną przekazane klucze mieszkańcom nowego bloku przy ul. Sadowej 7e w Radomsku.

To już szósty, a zarazem ostatni blok na osiedlu TBS przy ul. Sadowej. Na kolejny nie ma już miejsca. Teren wokół budynku został wyposażony w ławki i kosze na śmieci. Posadzono również drzewa. Mieszkańcy osiedla zyskali też kilkanaście miejsc parkingowych.

Nowe 32 mieszkania w bloku są dwupokojowe z kuchnią i łazienką o powierzchni 48 m2 lub 54 m2. Mieszkania oddane są „pod klucz”. Wyposażone są w panele podłogowe, ściany i sufity pomalowane są farbą emulsyjną, zamontowana jest kompletna armatura sanitarna. Jedno z mieszkań na parterze wyposażone jest w windę dla niepełnosprawnych.

Budowa bloku była sfinansowana z kredytu udzielonego przez Bank Gospodarstwa Krajowego, z wpłat przyszłych najemców, grantu z Funduszu Dopłat BGK, uzyskanego przez miasto (20 proc. wartości inwestycji) oraz pozyskanych funduszy z Ministerstwa Rozwoju (627 tys. zł). Koszt inwestycji wysnióśł nieco ponad 6,2 mln zł.

Więcej o:
sadowa osiedle sadowa nowy blok na sadowej sadowa radomsko blok radomsko tbs tbs radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE