Biznes24 dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej w Radomsku

Biznes24 dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej w Radomsku

W Radomsku i okolicach, w naziemnej telewizji cyfrowej, od 20 marca można oglądać nowy kanał Biznes24. Stacja poświęcona jest biznesowi, gospodarce i ekonomii.

Telewizja Biznes24, ma nawiązywać do najlepszych tradycji telewizji biznesowych w Polsce i zapełnić lukę, jaka powstała na rynku po odejściu przez istniejące kanały informacyjne od tematyki biznesowej.

W kanale znajdą się pasma programowe „na żywo” pokazujące najważniejsze punkty rynkowego dnia, otwarcie i zamknięcie giełdy, jak również bogata oferta audycji o charakterze poradnikowym, edukacyjnym i dokumentalnym, pokazujących istotne problemy związane z biznesem. Na ekranie pojawią się też dane rynkowe, które emitowane będą przez całą dobę. Programy poprowadzą Marcin Dobrowolski i Radosław Wróblewski. W tworzenie Biznes24 zaangażował się także Roman Młodkowski.

Michał Winnicki, właściciel Biznes24,  zapowiada, że stację w DVB-T będzie można oglądać przynajmniej do czasu odwołania epidemii/pandemii koronawirusa w Polsce.

W naziemnej tv cyfrowej kanał można oglądać na pozycji 33. Kanał Biznes24 dostępny jest także w jakości HD na platformie CANAL+.

Więcej o:
ntl ntl radomsko telewizja radomsko mux 3 radomsko mux L3 radomsko telewizja cyfrowa radomsko biznes24
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE