Bełchatów: nowe szafki i łazienki w „Ekonomiku”

Bełchatów: nowe szafki i łazienki w „Ekonomiku” Fot. Starostwo Powiatowe w Bełchatowie

Na nowoczesności zyskały szatnie w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Bełchatowie dzięki zakupowi stu szafek. Może z nich korzystać aż sześciuset uczniów, gdyż każda ma sześć skrytek. Do ubiegłorocznych szkolnych inwestycji należy także modernizacja sanitariatów.

Na nowoczesności zyskały szatnie w „Ekonomiku” dzięki zakupowi stu sześcioskrytkowych szafek za sumę 66,5 tys. zł. Po powrocie do szkoły uczniowie otrzymają kluczyk do swoich skrytek. Są one wyposażone także w System Master Key, umożliwiający otwarcie każdej szafki, którym zarządza dyrektor szkoły.

W ZSP nr 2 zmodernizowano w roku 2020 sanitariaty na II, III i IV piętrze. Prace kosztowały ok. 147 969 zł. W ich zakres weszło skucie istniejących okładzin ceramicznych ścian i posadzek, demontaż istniejących rur kanalizacyjnych, drzwi wewnętrznych, demontaż białego osprzętu i armatury, demontaż istniejących opraw oświetleniowych. Następnie wymieniono istniejącą kanalizację na nową PCV raz tzw. biały sprzęt z armaturą (sedesy, umywalki, baterie, spłuczki itp.).

Zarówno zakup szafek, jak również modernizację sanitariatów, dofinansowano ze środków Gminy Kleszczów.

(info: Starostwo Powiatowe w Bełchatowie)

Więcej o:
bełchatów starostwo bełchatów zsp2 bełchatów szafki łazienki inwestycja
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE