Będzie kampania szczepień przeciw COVID-19. Zachęcać będą znane i lubiane osoby

Po Nowym Roku w całym kraju prowadzona będzie kampania promująca szczepionki przeciw COVID-19. Do szczepień będą zachęcać m.in. znane i lubiane osoby a także przedstawiciele świata nauki. Kampania prowadzona będzie również na terenie powiatu radomszczańskiego.

- Kampania ruszy wkrótce. Do szczepień będą zachęcać znane osoby, które Polacy obdarzają zaufaniem – mówi wicewojewoda łódzki, Krzysztof Ciecióra.

Wicewojewoda przyznaje, że taka kampania jest konieczna.

- Niestety, ruchy antyszczepionkowe i prowadzona przez nie narracja, zwyciężyły. My chcemy docierać do społeczeństwa i przekazywać informacje, że szczepienia są absolutnie bezpieczne i sprawdzone, że ta szczepionka jest prawdopodobnie najlepiej sprawdzoną szczepionką w historii. Kampanię będziemy prowadzić również na terenie powiatu radomszczańskiego. Będziemy zachęcać znanych radomszczan, żeby publicznie wspierali szczepienia. Świat bez szczepionek wygląda niestety tak, jak go obecnie obserwujemy. Mam tu na myśli maseczki, zakażenia, zgony – wyjaśnia Krzysztof Ciecióra.

Kampania będzie prowadzona za pośrednictwem mediów, w tym mediów społecznościowych.

Więcej o:
koronawirus powiat radomszczański kampania szczepionki szczepienia kampania wicewojewoda łódzki krzysztof ciecióra covid-19
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE