Apel do krwiodawców. Już 23 lipca akcja w Kleszczowie

Apel do krwiodawców. Już 23 lipca akcja w Kleszczowie Fot. arch. WOT

„Wakacje to najcięższy czas dla służby krwi” - przypomina Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.

- Prosimy Was krwiodawców o pomoc. Dla Was to chwila z życia, dla potrzebujących w szpitalach - obietnica przeżycia. Zjednoczmy siły i dajmy szanse na życie i zdrowie ludziom potrzebującym tego z najcenniejszych leków, jakim jest krew przez Was oddana - czytamy w apelu Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Łodzi.

Aktywni krwiodawcy, którzy 23 lipca będą obecnie na terenie gminy Kleszczów mają okazję odpowiedzieć na tę prośbę, zgłaszając się do kompleksu SOLPARK. Tu odbędzie się kolejna w tym roku akcja honorowego krwiodawstwa, której współorganizatorem jest Gminny Klub HDK PCK w Kleszczowie.

Akcja rozpocznie się o godz.9.00 i będzie trwała do godz.13.00. Rejestracja dawców prowadzona będzie do godz. 12.00.

- Prosimy o liczne przybycie i odpowiednie przygotowanie swoich organizmów do donacji - zachęca zarząd Gminnego Klubu HDK PCK w Kleszczowie.

Osoby, które są zdecydowane przyjść na tę akcję mogą to wcześniej potwierdzić dzwoniąc na numer 574 049 170. W przypadku spodziewanej dużej frekwencji ekipa RCKiK przyjeżdżająca do przeprowadzenia akcji w Kleszczowie zostanie odpowiednio powiększona.

Więcej o:
krwiodawstwo oddawanie krwi kleszczów krew kleszczów
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE