5 najlepszych blogów lifestylowych - ranking

5 najlepszych blogów lifestylowych - ranking

Blogi lifestylowe o życiu stanowią zdecydowaną większość w sieci. Znajdziemy tam prawdziwy miszmasz o codzienności. Zobacz nasz ranking, a w nim 5 najlepszych blogów lifestylowych!

Blogi lifestylowe – o czym są?

W sieci są miliony blogów, zdecydowana większość bazuje na tematyce lifestylowej. Co to znaczy? To strony o codziennym życiu, a więc treści są dosyć różnorodne. Znajdziemy tam informacje między innymi o pasjach, karierze, recenzjach, kosmetykach, jedzeniu, ale przede wszystkim o otaczającym nas świecie. Blogi lifestylowe to dla czytelnika kopalnia wiedzy z rozmaitych dziedzin życia.

Ranking – 5 najlepszych blogów lifestylowych

Znalezienie bloga lifestylowego to prosta rzecz, ponieważ dużo osób postawiło właśnie na taką formę. Poniżej masz 5 najlepszych stron, które staną się dla Ciebie inspiracją:

Joanna Glogaza

Dawniej Joanna Glogaza prowadziła modowy blog – StyleDigger. Po pewnym czasie przekształciła go w lifestylową stronę. Co na niej znajdziemy? Informacje o slow life (autorka wydała dwie książki o tej tematyce - „Slow life” i „Slow Fashion”). Do tego są recenzje filmów oraz książek, a także relacje z podróży. Jako, że Joanna Glogaza prowadzi własną firmę odzieżową dzieli się swoim doświadczeniem i pomysłami na zarobienie pieniędzy, do tego tworzy inspirujące wywiady z kobietami, które pracują w różnych branżach. Na blogu nie brakuje bardziej dziewczęcych zagadnień oraz podpowiedzi, w jaki sposób celebrować codzienność.

Make life easier

Kasia Tusk wraz z 3 przyjaciółkami prowadzi od lat blog lifestylowy - Make life easier. Na stronie mamy sporo kategorii do wyboru, od gotowania, po podróże i inspiracje wnętrzarskie. Pełno jest modowych wątków, a także tych dotyczących spędzania czasu wolnego, do tego istnieje obszerny dział urodowy. Opisom towarzyszą piękne fotografie o minimalistycznym charakterze. Co kluczowe autorki szczegółowo opisują daną stylizacje, poza tym dzielą się z czytelniczkami przepisami.

Beauty Fashion Shopping

Blog Pauliny i Radka również ma modowe początki. Do dziś ten wątek stanowi dość dużą część lifestylowej strony pary. Poza inspiracjami stylizacyjnymi znajdziemy relacje z podróży (mnóstwo praktycznych porad!), recenzje książek i produktów kosmetycznych. Na Beauty Fashion Shopping nie brakuje tematyki kulturalnej (autorzy polecają książki, filmy, seriale itd.) oraz kulinarnej. Ten blog to prawdziwa lifestylowa propozycja o prostej i przejrzystej formie.

Ania maluje

Kolejnym blogiem w rankingu jest Ania maluje. To strona Ani, która dzieli się z czytelnikami swoją codziennością oraz rozmaitymi inspiracjami. Do wyboru mamy takie kategorie, jak  zdrowie, rozwój, uroda, kuchnia, moda, fryzury i podróże, czyli wszystkiego jest po trochu. Autorka jest pedagogiem z zawodu, więc wplata w teksty swoją wiedzę i doświadczenie.

Fashionelka

Eliza Wydrych także dawniej była, tak zwaną „szafiarką”, obecnie rozszerzyła tematykę bloga. Co znajdziemy na stronie? Zagadnienia urodowe, podróżnicze, nieco psychologi, kuchni i inspiracji wnętrzarskich.

Artykuł powstał we współpracy z blogiem lifestylowym CityMag.pl.

Więcej o:
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE