4. Trail Kamieńsk – sprawdź się na górze Kamieńsk!

4. Trail Kamieńsk – sprawdź się na górze Kamieńsk! Fot. Karolina Bandel

Czwarta edycja zimowego biegu na Górze Kamieńsk odbędzie się 27 stycznia 2019 roku. Trail Kamieńsk rozegrany zostanie na dwóch dystansach: 6 km i 30 km. Zapisy do zawodów wystartują już 6 grudnia o godzinie 20:00 na stronie www.ultrakamiensk.pl.

Trail Kamieńsk to dla jednych wyzwanie, dla drugich sposób na przygotowanie się do startów wiosennych, a dla innych motywacja do cięższych treningów w okresie zimowym.

- Nie jest źle, nogi trochę bolą, ale zadowolenie z ukończenia biegu, jak i atmosfery tak dominują ten ból, że nawet mi dziś on w niczym nie przeszkadza, a nawet to motywuje do cięższych treningów, bo ostatnio sobie za dużo odpuściłam – napisała zaraz po biegu Anna Popke.

Z roku na rok Trail Kamieńsk staje się co raz większe i przyciąga na start biegaczy z wielu regionów Polski.

- Sprawdziła się formuła z dwoma dystansami, wielu biegaczy zaczyna przygodę od startu na sześciokilometrowej trasie, a na mecie deklarują już start na dłuższym dystansie w kolejnej edycji czy to letniej czy zimowej co nas bardzo cieszy.  Co roku staramy się też systematycznie zwiększać limit uczestników, żeby jak najwięcej osób mogło sprawdzić się na Górze Kamieńsk – mówi Bartłomiej Sobecki pomysłodawca biegów na Górze Kamieńsk.

W 4. Trail Kamieńsk obowiązuje limit – odpowiednio 250 osób na 30 km i 150 osób na dystansie 6 km. Organizatorem zawodów jest stowarzyszenie Bądź Aktywny, a współorganizatorem OSIR Góra Kamieńsk i Nadleśnictwo Bełchatów.

Szczegółowe informacje dotyczące zawodów dostępne są na www.ultrakamiensk.pl. Zachęcamy również do odwiedzin naszej strony na Facebook’u, gdzie znaleźć można wiele ciekawostek związanych z wydarzeniem.

Więcej o:
ultra kamieńsk bieg góra kamieńsk
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE