33-latek „wpadł” z narkotykami

33-latek „wpadł” z narkotykami Fot. KPP Radomsko

Radomszczańscy kryminalni zatrzymali 33 – latka, który odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających. Przy mężczyźnie oraz w jego miejscu zamieszkania policjanci zabezpieczyli blisko 80 gramów narkotyków. Za takie przestępstwo grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z wydziału kryminalnego zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej od pewnego czasu podejrzewali, że wytypowany przez nich 33 -letni mieszkaniec gminy Ładzice sprzedaje narkotyki na terenie powiatu radomszczańskiego.

- 2 marca 2021 roku kryminalni obserwowali jedno z miejsc, w którym pojawiał się 33 – latek. Po krótkiej chwili stróże prawa zauważyli wytypowanego mężczyznę. Podczas przeszukania jego odzieży funkcjonariusze ujawnili dwie dealerki z marihuaną. Natomiast, w miejscu jego zamieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli kolejne torebki z narkotykami oraz sprzęt służący do porcjowania tych substancji – mówi Aneta Wlazłowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Mężczyzna ten został zatrzymany w policyjnym areszcie. 4 marca 2021 roku prokurator nadzorujący śledztwo złożył do sądu wniosek o trzymiesięczny areszt względem 33 -latka.

Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z Posterunku Policji w Lgocie Wielkiej.

Więcej o:
radomsko policja radomsko narkotyki zatrzymanie gmina ładzice
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE