16-latek z Radomska założył fałszywy profil Jacka Jaworka

16-latek z Radomska założył fałszywy profil Jacka Jaworka Fot. Śląska Policja

- Profil na nazwisko Jacek Jaworek został zarejestrowany na telefon mieszkańca Radomska. Założył go w wakacje 16-letni syn tego mężczyzny i razem z kolegą przesyłali z tego profilu wiadomości znajomemu. Robili to dla żartu, chcieli przestraszyć znajomego - informuje Prokuratura Okręgowa w Częstochowie, za pośrednictwem portalu TVN24.pl.

52-letni Jacek Jaworek podejrzany jest o zastrzelenie brata, bratowej i bratanka w domu we wsi Borowce. Jest poszukiwany od 10 lipca.

Na Facebooku są co najmniej cztery profile na nazwisko Jacek Jaworek. Są opatrzone zdjęciami mężczyzny o takim nazwisku. Prokuratura rozwikłała zagadkę jednego logowania.

- Profil w mediach społecznościowych został zarejestrowany na telefon mieszkańca Radomska. Założył go w wakacje 16-letni syn tego mężczyzny i razem z kolegą przesyłali z tego profilu wiadomości znajomemu. Robili to dla żartu, chcieli przestraszyć znajomego. Sprawa została przekazana do sądu rodzinnego, który zdecyduje, czy 16-latek podszywał się pod inną osobę, wykorzystując jej wizerunek – informuje TVN24.pl

Jacek Jaworek najprawdopodobniej żyje i ukrywa się w Polsce lub za granicą.

Więcej o:
jacek jaworek poszukiwany jacek jaworek
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE