RKS pokonuje Pogoń Zduńską Wolę

W 14. kolejce, lider czwartoligowych rozgrywek RKS Radomsko, pokonał na własnym stadionie drużynę Pogoni Zduńska Wola 3:0 (1:0).

Jak to bywa na własnym boisku, mecz rozpoczął się tradycyjnie od naporu gospodarzy na bramkę drużyny gości. Przed przerwą kilka sytuacji do zdobycia bramki marnuje niezawodny do tej pory Krystian Wojtczak. Co nie udawało się Wojtczakowi, w 28 minucie udaje się Pawłowi Baraniakowi, który zdobywa swoją pierwszą bramkę w meczu. Drugą zdobywa chwilę po rozpoczęciu drugiej części spotkania (47 min.). Trzeciego gola dla RKS zdobywa w 74. min. Adrian Klepczyński.

Wyjściowa  jedenastka RKS Radomsko: W. Baranowski - A. Klepczyński, P. Baraniak), M. Lewacki, K. Michalak, A. Pluta, K. Sadziński, A. Saktura, O. Tall, K. Wojtczak, A. Jura

Wyjściowa jedenastka Pogoń Zduńska Wola: S. Ostrowski - G. Kaleta, R. Mordon, P. Nowakowski, R. Porada, A. Budka, M. Idzikowski, K. Kowalski, K. Leszczyński, R. Pęciak, A. Wolny

Sędziował: M. Mularczyk