Zwycięzca policyjnego konkursu „#SAFErzy” odebrał nagrody

Zwycięzca policyjnego konkursu „#SAFErzy” odebrał nagrody Fot. KPP Radomsko

I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Radomsku – nadkom. Jarosław Knapik wręczył nagrody uczniowi klasy VII Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedborzu, który zajął pierwsze miejsce w swojej kategorii wiekowej w konkursie pn. „#SAFErzy” organizowanym przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi oraz przez Kuratorium Oświaty w Łodzi. Przygotowanym przez siebie filmem Krzysztof Woźniak zaskoczył i jednocześnie zachwycił komisję konkursową.

Działania profilaktyczne „#SAFErzy” prowadzone były przez policjantów w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu, który obchodziliśmy 9 lutego. Akcja adresowana była do dzieci i młodzieży szkolnej, która z uwagi na obostrzenia wprowadzone w związku z pandemią COVID-19 i realizacją zajęć szkolnych w systemie on-line, większość czasu w ciągu dnia spędza przed komputerem, surfując w Internecie.

Celem konkursu było podniesienie poziomu wiedzy w zakresie bezpieczeństwa w sieci, kształtowanie właściwych postaw wśród dzieci i młodzieży oraz zaktywizowanie uczestników konkursu do podejmowania alternatywnych sposobów spędzania wolnego czasu i rozwijania swojej kreatywności i umiejętności twórczych.

Komisja przyznała dodatkowo – nagrodę specjalną dla grupy uczniów Publicznej Szkoły Podstawowej w Przedborzu pod opieką nauczyciela – Krzysztofa Jabłońskiego.

Więcej o:
radomsko policja radomsko konkurs saferzy nagrody szkoła przedbórz
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE