ZUS zaprasza na szkolenia

ZUS zaprasza na szkolenia

ZUS w Radomsku organizuje dwa szkolenia. Pierwsze dotyczy zaświadczeń lekarskich o czasowej niezdolności do pracy w formie dokumentu elektronicznego - e-ZLA, drugie poświęcone będzie zasiłkom z ubezpieczenia społecznego oraz e-ZLA.

Radomszczański Inspektorat ZUS zaprasza lekarzy na szkolenie poświęcone zagadnieniom dotyczącym elektronicznych zwolnień lekarskich. Podczas szkolenia przedstawione będą  między innymi tematy: zaświadczenia lekarskie e-ZLA – obsługa przez lekarza, wydruk zaświadczenia lekarskiego, zaświadczenie lekarskie wystawione w trybie alternatywnym, certyfikat z ZUS dla lekarza - jak uzyskać.

Szkolenie odbędzie się w czwartek, 17 maja 2018 r. o godzinie 8.00 w siedzibie Inspektoratu, ul. Piastowska 24 A, sala konferencyjna.

Inspektorat organizuje także bezpłatne szkolenie poświęcone zasiłkom z ubezpieczenia społecznego oraz e-ZLA. Tematami będą zaświadczenia lekarskie e-ZLA – obsługa przez płatnika składek, wydruk zaświadczenia lekarskiego, zaświadczenie lekarskie wystawione w trybie alternatywnym, dokumenty niezbędne do wypłaty zasiłku chorobowego oraz zasiłku opiekuńczego, postępowanie o zasiłek opiekuńczy.

Szkolenie odbędzie się w piątek, 18 maja 2018 r. ,o godzinie 8.00 w siedzibie Inspektoratu, ul. Piastowska 24 A, sala konferencyjna.

Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 44 683 49 21, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00 – 15.00.

Więcej o:
zus zus radomsko szkolenie szkolenie zus
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE