ZUS w Radomsku zaprasza na dwa szkolenia

ZUS w Radomsku zaprasza na dwa szkolenia Fot. ilustracyjne/pixabay.com

Pracownicy Inspektoratu ZUS w Radomsku zapraszają na dwa bezpłatne szkolenia. Pierwsze z nich to „Mały ZUS plus” – nowe zasady ustalania podstawy wymiaru składki a drugie to „e-AKTA – zmiany w zasadach przechowywania akt pracowniczych”.

Radomszczański Inspektorat ZUS bardzo serdecznie zaprasza wszystkich przedstawicieli biur księgowych oraz płatników składek na szkolenie poświęcone nowej formie ulgi dla przedsiębiorców tzw. „Mały ZUS plus”. Środa, 19 lutego 2020 r., o godzinie 9.00 w siedzibie Inspektoratu przy ul. Piastowskiej 24a.

- Podczas szkolenia przedstawimy między innymi warunki uprawniające do zastosowania ulgi, zgłoszenie lub rezygnację z „Małego ZUS plus”, zasady obliczania składek obowiązujące w styczniu 2020 r., zmiany zasad obliczania składek od 1 lutego 2020 r., postępowania wyjaśniające oraz konsekwencje opłacania niższych składek – mówi Monika Kiełczyńska, regionalny rzecznik ZUS.

Z kolei szkolenie „e-AKTA – zmiany w zasadach przechowywania akt pracowniczych”, odbędzie się w czwartek, 20 lutego, o godzinie 9.00, również w siedzibie Inspektoratu.

- Uczestnicy dowiedzą się kiedy należy przechowywać akta pracownicze na dotychczasowych zasadach, kiedy okres przechowywania można skrócić do 10 lat, czym jest raport ZUS RIA i jakie dane musi zawierać, nowy dokument ZUS RPA, zmiany w formularzu ZUS ZWUA, zmiany w programach PŁATNIK, e-PŁATNIK oraz na PUE ZUS w profilu płatnika składek - dodaje rzecznik Kiełczyńska.

Zgłoszenia na szkolenia przyjmowane są pod numerem telefonu: 44 683 49 21, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00–15.00.

Więcej o:
zus zus radomsko szkolenie zus radomsko
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE