ZSE-E na konferencji EDUinspiracje Zawodowo

ZSE-E na konferencji EDUinspiracje Zawodowo

20 kwietnia w Łodzi, przedstawiciele ZSE-E w Radomsku wzięli udział w konferencji "EDUinspiracje Zawodowo", której głównymi organizatorami były Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Narodowa Agencja Programu Erasmus+.

Celem konferencji było pokazanie, w jaki sposób kształcić młodzież, aby sprostała oczekiwaniom pracodawców oraz jak skutecznie i efektywnie  wykorzystać fundusze europejskie na realizację zadań oświatowych.

Wspólnie z ekspertami zastanawiano się, w jaki sposób szkoły powinny nawiązać współpracę z biznesem, czy wolontariat przygotowuje młodych do życia zawodowego, jak odkrywać talenty wśród uczniów oraz jak program Erasmus+ pomaga zmieniać edukację.

Mimo, że od kilkunastu lat ZSE-E stwarza swoim uczniom możliwości podniesienia kwalifikacji zawodowych i poszerzenia kompetencji społecznych poprzez udział w programach edukacyjnych UE, dyrekcja szkoły i koordynatorzy projektu staży zagranicznych szkolili się i poznawali aktualne priorytety dla szkolnictwa zawodowego  aby   umożliwić swoim uczniom jak najlepszy start w życie zawodowe.

Więcej o:
elektryk szkoła zsee radomsko wymiana elektryk
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE