Zrób zdjęcie i pokaż naukę zdalną

Zrób zdjęcie i pokaż naukę zdalną Fot. UM Bełchatów

Jesteś uczniem starszej klasy szkoły podstawowej? Weź udział w konkursie fotograficznym „Sekrety ZDALNYCH”. Zdjęcia przedstawiające naukę zdalną należy przesłać do 9 kwietnia. Organizatorem konkursu, który swoim patronatem objęła prezydent Mariola Czechowska, jest Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 3.

Pandemia COVID-19 wymusiła zamknięcie szkół. Edukacja na odległość, a więc bez bezpośredniego kontaktu nauczyciela i uczniów – ma na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się wirusa i zmniejszenie liczby zachorowań. Jednocześnie postawiła ona przed uczniami i nauczycielami sporo wyzwań. Jak sobie z nimi radzą? Odpowiedzi na to pytanie mogą dać uczestnicy konkursu fotograficznego, który organizuje Rada Rodziców SP 3 – „Sekrety ZDALNYCH”.

Udział w konkursie mogą wziąć uczniowie klas 4-8 szkół podstawowych z terenu Bełchatowa i powiatu bełchatowskiego. Ich zadaniem będzie zrobienie zdjęcia, na którym uwiecznią naukę zdalną, a także sposoby przyswajania wiedzy nie w szkolnej ławie. Organizatorzy liczą na prace z dużą dawką humoru, a także na oryginalność i pomysłowość uczestników.

Fotografie oceniane będą w dwóch kategoria: klasy 4-6 oraz 7-8. Prace konkursowe wraz z formularzem zgłoszeniowym można przesyłać do 9 kwietnia na adres:

konkurs4-6@op.pl - grupa młodsza
konkurs7-8@op.pl - grupa starsza

Rozstrzygnięcie konkursu, który swoim patronatem objęła prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska, odbędzie się 13 kwietnia. Rozdanie nagród planowane jest natomiast na 20 kwietnia.

Informacja: UM w Bełchatowie

Więcej o:
konkurs Bełchatów Bełchatów konkurs dla uczniów konkurs szkoła Bełchatów zdalna nauka
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE