Zostań Wolontariuszem Szlachetnej Paczki w Radomsku

Zostań Wolontariuszem Szlachetnej Paczki w Radomsku Fot. szlachetna paczka

Właśnie wystartowała tegoroczna rekrutacja w Radomsku. Liderem Rejonu został Kamil Głąb, który szuka wolontariuszy do paczkowego zespołu.

Wyślij zgłoszenie na wolontariusza, jeśli: chcesz zmieniać historię Rodzin w potrzebie; lubisz mieć wpływ na otaczający Cię świat; szukasz sposobu, by pożytecznie spędzać czas wolny; pragniesz sprawiać, by ludzie radzili sobie w życiu; chcesz zdobyć nowe umiejętności

Wolontariuszki i Wolontariusze Szlachetnej Paczki dają szansę na zmianę w życiu potrzebujących rodzin, samotnych seniorów czy osób z niepełnosprawnościami. Docierają z pomocą tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna, a gdzie wciąż jej brakuje. Przywracają godność i nadzieję, dają impuls do podniesienia się z trudności i bezsilności.

- Bez wsparcia Wolontariuszek i Wolontariuszy pomoc nie dotrze do tysięcy potrzebujących Rodzin. Żeby Szlachetna Paczka mogła pomagać również w Radomsku potrzebujemy wolontariuszy – mówi Daria Patrolska, Specjalista ds. Promocji w Szlachetnej Paczce i Akademii Przyszłości.

Wolontariusze pomagają: samotnym seniorom, osobom z niepełnosprawnościami w trudnej sytuacji, przewlekle chorym, walczącym o samodzielność, doświadczonym przez los.

Nie czekaj i działaj. Aby zostać wolontariuszem: kliknij w formularz na stronie www.superw.pl. Wypełnij kilka informacji i wyślij swoje zgłoszenie. Poczekaj na kontakt koordynatora, który umówi się z Tobą na pierwsze spotkanie online.

Więcej o:
szlachetna paczka wolontariusz szlachetna paczka szlachetna paczka radomsko
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE