Zostań policjantem - spotkanie w PUP w Radomsku

Zostań policjantem - spotkanie w PUP w Radomsku Fot. KPP Radomsko

KPP w Radomsku wspólnie z Powiatowym Urzędem Pracy w Radomsku prowadzi cykl spotkań z młodzieżą zainteresowaną służbą w mundurze. W środę, 16 sierpnia starszy aspirant Dariusz Trepka oraz młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek zachęcali do związania swojej przyszłości właśnie z tym zawodem.

Zainteresowani służbą w szeregach mieli okazję spotkać się z policjantami, którzy szczegółowo omówili proces rekrutacji oraz wymagania wobec przyszłych kandydatów. Uczestnicy spotkania mogli obejrzeć film z pokazu testu sprawności fizycznej, jaki muszą przejść przyszli adepci. Dowiedzieli się również, czego oczekuje się od kandydatów:

• polskiego obywatelstwa
• nieposzlakowanej opinii
• minimum średniego wykształcenia
• uregulowanego stosunku do służby wojskowej
• pełni praw publicznych
• umiejętności zdyscyplinowania
• niekaralności prawomocnym wyrokiem sądu za przestępstwo bądź przestępstwo skarbowe
• rękojmi zachowania tajemnicy służbowej ujętej w przepisach o ochronie informacji niejawnych.

- Wszystkim chętnym przypominamy, że rekrutacja trwa przez cały rok. Zapraszamy do Komendy Powiatowej Policji w Radomsku przy ulicy Piłsudskiego 56, by osobiście spotkać się z pracownikiem kadr lub wyznaczonym funkcjonariuszem i dopytać o szczegóły procesu doboru do służby. Potrzebne informacje można uzyskać również telefonicznie pod numerem 47 8464 219, po czym umówić się na spotkanie już w jednostce – informuje młodszy aspirant Dariusz Kaczmarek, oficer prasowy KPP w Radomsku.

W sprawie terminów kolejnych spotkań doborowych z policyjnym profilaktykiem w Powiatowym Urzędzie Pracy w Radomsku należy kontaktować się z urzędem osobiście lub telefonicznie pod numerem 44 6837354 do 56, 58, 62, wew. 29,20 lub 35.

Więcej o:
Zostań policjantem - spotkanie w PUP w Radomsku radomsko policja nabór do policji pup radomsko urząd pracy radomsko policja radomsko spotkanie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE