Znika NTL Radomsko. W zamian TVC

Znika NTL Radomsko. W zamian TVC Fot. Logo TVC/wirtualnemedia.pl

- 1 grudnia Telewizja NTL Radomsko zamieni się w TVC - informuje branżowy portal wirtualnemedia.pl.

Według serwisu, początkowo w ramówce TVC (Telewizja Centrum), znajdą się najbardziej znane kabarety, w tym m.in. Kabaret Moralnego Niepokoju oraz Ani Mru-Mru oraz kultowe amerykańskie filmy i seriale.

Cytowany przez wirtualnemedia.pl, Michał Winnicki, właściciel NTL Radomsko, tak mówi o nowej TVC:

Zwiększymy także ilość informacji i publicystyki lokalnej, która będzie tworzona przez redakcję w Bełchatowie. Natomiast dla mieszkańców Śląska, w tym w szczególności Częstochowy, zapewnimy sporo tak popularnych Śląskich Szlagierów.

Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji udzieliła koncesję na zmianę nazwy kanału kilka tygodni temu. Nowa stacja wystartuje we wtorek, 1 grudnia 2020 roku. Zastąpi kanał NTL Radomsko, który zniknie z rynku wraz z końcem listopada.

- Zmiany podyktowane są chęcią odcięcia się od dawnego wizerunku telewizji NTL Radomsko. Wierzymy, że nowe otwarcie z nowoczesną oprawą graficzną oraz ofertą programową adresowaną do większego grona odbiorców z centralnej Polski, a nie tylko mieszkańców Radomska i okolic, spotka się z większym zainteresowaniem widzów. W dawnym formacie telewizja NTL Radomsko była nierentowna, a nas jako nadawcy komercyjnego interesuje przygotowanie ciekawego programu, który zyska oglądalność i da nam w efekcie zysk z reklam – mówi Winnicki, cytowany przez wirtualnemedia.pl.

TVC będzie dostępny w wersji HD w większych sieciach kablowych, a także w jakości SD na wybranych multipleksach naziemnej cyfrowej oraz drogą satelitarną na platformach Cyfrowy Polsat, Canal+ czy Orange TV.

Więcej o:
ntl ntl radomsko telewizja radomsko mux 3 radomsko mux radomsko telewizja cyfrowa radomsko tvc
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE