Zmierz się z Fajną Rybą

Zmierz się z Fajną Rybą Fot. mat. organizatora

To będzie wydarzenie biegowe, jakiego w centralnej Polsce jeszcze nie było. Już 18 września będzie można zmierzyć się z trasą ultramaratonu na dystansie 52 km lub „półmaratonu z fajnym bonusem”, czyli 22 km. Organizatorzy gwarantują niesamowite widoki, mnóstwo zbiegów i podbiegów, potworne zmęczenie, a na końcu radość i dumę. Przedborski Park Krajobrazowy kusi dziką przyrodą, a okolice rzeki Pilicy to idealne miejsce dla biegów terenowych.

Start i meta biegów zlokalizowana będzie na Rynku w Przedborzu. Trasa ultramaratonu długości około 52 km zaczyna się na przedborskim rynku i prowadzi po ścieżkach i drogach Gminy Przedbórz i Kluczewsko. Jej przewyższenie to około 600 m. Trasa półmaratonu zaczyna się w Dojo Stara Wieś i prowadzi do Przedborza po trasie ultramaratonu. Start 18 września 2021 r. o godzinie 8.00.

Fajna Ryba jest najwyższym naturalnym wzniesieniem województwa łódzkiego, o wysokości 347 m n.p.m. Znajduje się na terenie gminy Przedbórz, w obrębie Pasma Przedborsko-Małogoskiego oraz Przedborskiego Parku Krajobrazowego i wchodzi w skład północnej części Wyżyny Przedborskiej.

Więcej o:
powiat radomszczański gmina przedbórz fajna ryba maraton bieganie
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE