Zmiana na stanowisku zastępcy dyrektora MOPS w Radomsku

Zmiana na stanowisku zastępcy dyrektora MOPS w Radomsku

W dniu 24 czerwca dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radomsku Andrzej Barszcz powierzył pełnienie funkcji swojego zastępcy w strukturach Ośrodka Panu Łukaszowi Mydze.

Pan Łukasz Myga ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, podyplomowe na Akademii Ekonomicznej w Katowicach na kierunku Audyt wewnętrzny i kontrola zarządcza w jednostkach sektora finansów publicznych oraz Szkolenie Specjalizacyjne z Zakresu Organizacji Pomocy Społecznej na Uniwersytecie im. Jana Długosza w Częstochowie. Jest od niemal 20 lat związany zawodowo z obszarem pomocy społecznej pracując w tym okresie m. in. w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Częstochowie oraz Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Częstochowie.

Pan Łukasz Myga w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomsku jest zatrudniony od 2018 roku. W tym okresie odpowiadał przede wszystkim za wnioskowanie o dofinansowanie oraz koordynowanie projektów finansowanych ze źródeł zewnętrznych, w tym ze środków Unii Europejskiej.

Powyższa zmiana wynika z zakończenia pracy w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Radomsku przez dotychczasowego zastępcę dyrektora MOPS Beatę Kotlicką w związku z objęciem przez nią stanowiska Kierownika Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Radomsku.

Więcej o:
Radomsko MOPS wicedyrektor zmiana
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE