Zmiana godzin pracy Urzędu Miasta oraz USC w Radomsku

Zmiana godzin pracy Urzędu Miasta oraz USC w Radomsku

Od 14 grudnia 2020 r. Urząd Miasta Radomska będzie otwarty od poniedziałku do piątku od godz. 7.30 do 15.30 (we wtorki do godz. 17). Bez zmian pozostaną zasady obsługi interesantów.

Urzędnicy zalecają załatwianie wszelkich formalności za pomocą telefonów, platformy e-PUAP i poczty elektronicznej um@radomsko.pl. Jeśli załatwienie spraw urzędowych nie jest możliwe w powyższy sposób wszelkie dokumenty będzie można składać w Punkcie Obsługi Interesanta znajdującym się przy głównym wejściu do urzędu miasta. Dodatkowo przy wejściu do budynku ustawiona jest specjalna skrzynka podawcza. Do budynku jednorazowo mogą wejść dwie osoby. Wejście od strony Sądu Rejonowego i winda w dalszym ciągu będą zamknięte.

We wtorki do odwołania prezydenci nie będą przyjmować interesantów. Można się kontaktować telefonicznie – 44 685 45 10. Również do odwołania zawieszono wszystkie dyżury radnych w urzędzie miasta.

PUNKT MPK ORAZ KASA W URZĘDZIE MIASTA BĘDĄ NIECZYNNE.

Urząd Stanu Cywilnego w Radomsku będzie otwarty od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30 (we wtorki do 17).

Klienci USC będą mogli składać dokumenty jedynie za pomocą skrzynki znajdującej się w holu, natomiast sprawy najpilniejsze czyli bieżąca rejestracja urodzeń, małżeństw i zgonów będzie można załatwić dzwoniąc pod numer 44 685-45-52 lub mailowo usc@radomsko.pl

Więcej o:
radomsko urząd miasta radomsko godziny pracy zmiana
Wróć na stronę główną

KOMENTARZE

PRZECZYTAJ JESZCZE