Zmarł śp. ks. Józef Mazur

Zmarł śp. ks. Józef Mazur Fot. PSP w Radziechowicach

Zmarł śp. ks. Józef Mazur, emerytowany proboszcz Parafii Katolickiej pw. Św. Rozalii z Palermo w Radziechowicach, kapelan Szpitala Powiatowego w Radomsku.

Kuria Metropolitalna w Częstochowie poinformowała, że 12 lutego 2023 r. odszedł do Pana śp. ks. Józef Mazur, emerytowany proboszcz Parafii Katolickiej pw. Św. Rozalii z Palermo w Radziechowicach, kapelan Szpitala Powiatowego w Radomsku. Msza pogrzebowa odbędzie się 15 lutego, o godzinie 12:00 w kościele pw. Św. Rozalii z Palermo w Radziechowicach.

- Społeczność PSP w Radziechowicach z głębokim żalem żegna śp. ks. Józefa Mazura, Przyjaciela naszej szkoły, kapłana wielkiej wiary, a przede wszystkim człowieka o dobrym sercu, który angażował się w lokalne życie i wspierał wszystkich w trudnych chwilach. Dziękujemy za każde spotkanie, otwartość, uśmiech i troskę. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Bogu, że postawił na naszej drodze tak mądrego i wspaniałego człowieka. Księże Józefie, dziękujemy za to, że byłeś z nami! Do zobaczenia… - napisano na profilu facebookowym Publicznej Szkoły Podstawowej w Radziechowicach.

W galerii zdjęć znajduje się nekrolog.

Więcej o:
Zmarł śp. ks. Józef Mazur
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE