Zmagania na korcie tenisowym

W dniach 8-9 września na kortach tenisowych w Radomsku odbył się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa ESBANKU Banku Spółdzielczego.

W dniach 8-9 września na kortach tenisowych w Radomsku odbył się Turniej Tenisa Ziemnego o Puchar Prezesa ESBANKU Banku Spółdzielczego. Wzięli w nim udział zawodnicy z Radomska, Zakopanego, Częstochowy, Łodzi, Skarżyska Kamiennego czy Legionowa.

Rozgrywki odbywały się w kategoriach: gra pojedyncza mężczyzn OPEN i +45, gra pojedyncza kobiet, gra podwójna mężczyzn.

W grze pojedynczej mężczyzn OPEN wystąpiło 14 zawodników. W finale Maciej Bańdo zwyciężył z Arkadiuszem Wojtalą 6:4, 6:1. W grze pojedynczej mężczyzn +45 wśród 6 zawodników najlepszy okazał się Arkadiusz Wojtala, który wygrał z Dariuszem Nowakowskim 6:3, 6:2. W pojedynku kobiet Barbara Robaszek pokonała Grażynę Wojtalę 7:5, 6:2. W grze deblowej w finałowym pojedynku para Arkadiusz Wojtala, Grzegorz Piwnik pokonała Jacka Kępińskiego I Rafała Szczepkowskiego 6:1, 6:2.