Złodzieje anten CB zatrzymani

Radomszczańska policja zatrzymała czterech mężczyzn, którzy w ciągu jednego dnia ukradli kilka anten CB. Zatrzymani mają 22, 23, 24 i 49 lat.

Źródło: KWP ŁódźRadomszczańska policja zatrzymała czterech mężczyzn, którzy w ciągu jednego dnia ukradli kilka anten CB. Zatrzymani mają 22, 23, 24 i 49 lat.

Do zatrzymana doszło 29 października. Najstarszy z mężczyzn jest mieszkańcem gminy Kobiele Wielkie, a pozostali mieszkają na terenie gminy Wielgomłyny. Podejrzewani podczas rozmowy z policjantami powiedzieli,  z których samochodów i gdzie dokonali kradzieży. Jak się okazało, 28 października podczas spotkania zakrapianego alkoholem wpadli na pomysł, że ukradną kilka anten. Trzeźwy 22 -latek wsiadł za kierownicę i rozpoczęli realizację planu. Zatrzymywali się na parkingach, gdzie było dużo aut. Jedną z anten ukradli z samochodu zaparkowanego przy kościele. W tym czasie jego właściciele uczestniczyli w niedzielnym nabożeństwie.

Policjanci podczas przeszukania miejsc zamieszkania zatrzymanych, zabezpieczyli cztery anteny. Niebawem wrócą one do prawowitych właścicieli. Policjanci ustalają ile przestępstw ma na swoim koncie zatrzymany kwartet. Za kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Źródło: KWP Łódź

Więcej o:
policja kpp radomsko złodzieje anteny cb
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE