Zimowe plany Mechanika Radomsko

Piłkarze Mechanika Radomska dopiero 9 stycznia wznowią treningi przed rundą rewanżową IV ligi.

Czy piłkarzom uda się awans o klasę wyżej?Piłkarze Mechanika Radomska dopiero 9 stycznia wznowią treningi przed rundą rewanżową  IV ligi.

Tradycyjnie pierwsze zajęcia odbędą się w sali gimnastycznej. Na boisko piłkarze wybiegną kilka dni później by 19 stycznia zmierzyć się z drużyną Zjednoczonych Bełchatów. Spotkanie zostanie rozegrane najprawdopodobniej w Gutowie Małym. 26 stycznia przeciwnikiem Mechanika będzie GKS Strzelce Wielkie. W lutym radomszczanie zagrają: 9 lutego z Partyzantem Radoszyce w Końskich na sztucznej murawie, 6 lutego z LKS Kamienica Polska, również na sztucznej murawie, tym razem jednak w Częstochowie, 9 lutego z Polonią Piotrków Gutowie Małym, 16 lutego z juniorami starszymi GKS Bełchatów, a 23 lutego ze Spartą  Lubliniec na boisku w Częstochowie. W marcu Mechanik ma w planach dwa  sparingi: 2 marca ponownie z zespołem z Kamienicy Polskiej i 9 marca z Pilicą Koniecpol. Niewykluczone, że jedno ze spotkań zostanie rozegrane w Radomsku. Wszystko zależy od pogody i stanu boiska.

Pierwsze ligowe spotkanie Mechanik Radomsko rozegra z  Concordią Piotrków Trybunalski.

Będą bilety na spotkania żółto-niebieskich w Radomsku?

Prezes Mechanika, Zdzisław Dróżdż zaznaczył ze istnieje taka możliwość. W wywiadzie udzielonym tygodnikowi „Między stronami” (6 grudnia 2012, nr 39) powiedział: Z wiedzy, którą posiadam, jest prawna możliwość, wprowadzenia biletów i być może z tego skorzystamy. Niemniej jednak nie zwalnia to członków zarządu z poszukiwania środków pozabudżetowych, by klub mógł działać w normalnych warunkach. Prezes jednak nie wspomniał o cenie biletów. Wprowadzenie biletów to jeden z pomysłów poprawy budżetu klubu w 2013 roku.

Więcej o:
mechanik mechanik radomsko rks rks radomso sparingi runda rewanżowa
Wróć na stronę główną

PRZECZYTAJ JESZCZE